Kalendár adorácie

Po kliknutí na konkrétnu farnosť resp. miesto adorácie sa vám zobrazia dalšie informácie, ktoré priebežne aktualizujeme na základe komunikácie s jednotlivými koordinátormi. 


ĎAKUJEME týmto farnostiam a rehoľným spoločenstvám za účasť na Adorácii rodín za rodiny 2019 v mesiaci január marec

                   

MAREC 2019                                                                                            

25. marec: Vrútky

26. marec: Dolná Streda

27. marec: Partizánske

28. marec: Čaňa

29. marec: Spišské Bystré

30. marec: Pezinok

31. marec: Bratislava Ružinov, Fraternita malých sestier Ježišových

APRÍL 2019

1. apríl: Gbeľany

2. apríl: Špačince

3. apríl: Nižná 

4. apríl: ADORÁCIA s TV LUX

5. apríl: Ladce

6. apríl: Skalité

7. apríl: Košice - Spoločnosť sociálnych sestier 

8. apríl: Topoľčany

9. apríl: Zákopčie

10. apríl: Dubnica nad Váhom

11. apríl: Nové Mesto nad Váhom

12. apríl: Šintava

13. apríl: Hrušov

14. apríl: Trnava, Kongregácia dcér Božej lásky 

15. apríl: Kopernica, Kapucínky Klarisky

16. apríl: Mníšek nad Popradom

17. apríl: Šaľa

18. apríl: Žiar nad Hronom

19. apríl: Fričkovce (Veľký Piatok)

20. apríl: Osikov (Biela Sobota)

21. apríl: Beckov (Veľkonočná Nedeľa)

22. apríl: Saleziánky, Michalovce

23. apríl: Lekárovce

24. apríl: Krivá

25. apríl. Suchá Hora

26. apríl: Nemšová

27. apríl: Heľpa

28. apríl: Parchovany

29. apríl: Liptovský Mikuláš

30. apríl: Terchová

MÁJ 2019

1. máj: Šaštín, Pavlíni                                                                                                                               

2. máj: v jednaní                                                                                                                                      

3. máj: Obyce                                                                                                                                      

4. máj: Veľké Kozmálovce                                                                                                                    

5. máj: Kongregácia školských sestier sv. Františka, Trstená 

6. máj: Považské Podhradie

7. máj: Modrová

8. máj: Žilina Solinky

9. máj: Trnava Modranka

10. máj: Raslavice

11. máj: Zvolen - mesto

12. máj: Petrovany, Dominikánky

13. máj: Habovka

14. máj: Kostoľany nad Hornádom

15. máj: Sebedražie

16. máj: Veľké Kostoľany

17. máj: Hubová

18. máj: Chorvátsky Grob - Čierna Voda

19. máj: Banská Bystrica - farnosť Ducha Svätého

20. máj: Bojná

21. máj: Trnava - Rehoľa menších bratov františkánov 

22. máj: Skalica

23. máj: Svidník

24. máj: Zvolen Sekier

25. máj: Ražňany

26. máj: Valaská Belá

27. máj: Ivanka pri Dunaji

28. máj: Raková

29. máj: Šurany

30. máj: Sereď

31. máj: Dohňany

JÚN 2019

1. jún: Okoličné

2. jún: Kongregácia školských sestier sv. Františka - Poprad

3. jún: Pliešovce

4. jún: Uzovský Šalgov

5. jún: Horné Srnie

6. jún: Horná Súča

7. jún: Košice, farnosť sv. Ondreja, Podhradová

8. jún: Rabčice

9. jún: Praha - Slovenská Rímskokatolícka farnosť

10. jún: Malacky

11. jún: v jednaní

12. jún: Čaklov

13. jún: Žilina Závodie

14. jún: v jednaní

15. jún: v jednaní

16. jún: Jaslovské Bohunice

17. jún: Bobrovec

18. jún: Čierne Kľačany

19. jún: Saleziánky Michalovce

20. jún: Bratislava, Kanonisky sv. Augustína rehole Notre Dame 

21. jún: Ružomberok

22. jún: Krupina

23. jún: Kostolná pri Dunaji

24. jún: Drietomá

25. jún: Bytčica 

26. jún: Cabaj Čápor

27. jún: Oravská Lesná

28. jún: Považská Bystrica - Rozkvet

29. jún: Klatová Nová Ves

30. jún: Saleziánky, Trnava