Kompletný kalendár 
                                           Adorácie rodín za rodiny 2019                                                                              (kde všade sa už Adorácia rodín za rodiny uskutočnila)                                  

JANUÁR

1.1.2019 Rodinkovo 
2.1.2019 Bardejov
3.1.2019 Bytča
4.1.2019 Trebišov  
5.1.2019 Hubošovce 
6.1.2019 Spoločenstvo Kráľovnej rodiny, Nitra
7.1.2018 Dvorianky
8.1.2019 Bánovce nad Bebravou
9.1.2019 Banská Bystrica, Fončorda                                                                                                  10.1.2019 Banská Bystrica, Radvaň                                                                                                    11.1.2019 Banská Bystrica, Sásová                                                                                                            12.1.2018 Bernolákovo                                                                                                                    13.1.2019 Budča                                                                                                                                    14.1.2019 Horné Orešany                                                                                                                        15.1.2019 Bratislava Vrakuňa                                                                                                                16.1.2019 Humenné

17.1.2019 Beluša                                                                                                                            18.1.2019 Beňadovo Mútne  

19.1.2019 Levice - Rybníky
20.1.2019 Kongregácia Notre Dame, Kanonistky sv. Augustína, Malacky
20.1.2019 Saleziánky, Rožňava
21.1.2019 Čadca- Kýčerka
22.1.2019 Kobyly
23.1.2019 Košice - Furča, farnosť sv. rodiny
24.1.2019 Nové Zámky 
25.1.2019 Podhájska - Svätuša
26.1.2019 Kluknava
27.1.2019 Ivanka pri Nitre
28.1.2019 Pruské 
29.1.2019 Tvrdošín
30.1.2019 Šamorín
31.1.2019 Bratislava - Devínska nová ves 

FEBRUÁR

1.2.2019 Bratislava, Karlova Ves  
2.2.2019 Ilava                                                                                                                                      3.2.2019 Brezno 

4.2.2019 Bratislava Petržalka, farnosť Lúky
5.2.2019 Bratislava Petržalka, Kaplnka sv. Dominika, Mamatejova
6.2.2019 Bratislava Ružinov - Sv. Vincent de Paul
7.2.2019 Alžbetin Dvor
8.2.2019 Ružomberok - Generalát Kongregácie Milosrdných sestier sv. Vincenta - Satmárok
9.2.2019 Bratislava Vajnory
10.2.2019 Senec - Kongregácia Notre Dame, Kanonistky sv. Augustína
11.2.2019 Piešťany sv. Štefana
12.2.2019 Bratislava Dlhé Diely                                                                                                        13.2.2019 Bratislava - Dúbravka                                                                                                  14.2.2019 Trnava Jezuiti
15.2.2019 Bratislava, Panny Márie Pomocnice, Miletičova ul
16.2.2019 Bratislava Rača 
17.2.2019 Hlohovec - Rehoľa menších bratov - Františkánov
18.2.2019 Bratislava Petržalka Farnost sv. rodiny                                                                      19.2.2019 Bratislava Petržalka komunitkná kaplnka Dom Útechy
20.2.2019 Bratislava - Kramáre
21.2.2019 Stropkov
22.2.2019 Sabinov 
23.2.2019 Považská Bystrica, farnosť svätej rodiny
24.2.2019 Detva - Bosé karmelitánky
25.2.2019 Varín
26.2.2019 Košice, farnosť Božej múdrosti
27.2.2019 Prečín
28.2.2019 Brvnišťe, Papradno 

MAREC

1.3.2019 Bobrov, Sihelné
2.3.2019 Košice, Tri Hôrky
3.3.2019 Beladice 
4.3.2019 Partizánske - Kongregácia sestier Božského Vykupiteľa
5.3.2019 Lietava                                                                                                                            6.3.2019 Turzovka 
7.3.2019 Domaniže 
8.3.2019 Bratislava Lamač
9.3.2019 Brodzany, farnosť Krásno
10.3.2019 Ľubochňa - Kongregácia školských sestier sv. Františka
11.3.2019 Cífer                                                                                                                             12.3.2019 Cigeľ
13.3.2019 Kmeťovo 
14.3.2019 Martin Mesto
15.3.2019 Moravany nad Váhom
16.3.2019 Mojtín 
17.3.2019 Prešov - Rehoľa menších bratov františkánov  
18.3.2019 Lendak 
19.3.2019 Drahovce 
20.3.2019 Malatiny 
21.3.2019 Nová Baňa
22.3.2019 Dedinka
23.3.2019 Myjava 
24.3.2019 Chrenovec Brusno, Saletíni
25.3.2019 Martin - Priekopa 
26.3.2019 Dolná Streda 
27.3.2019 Partizánske Šípok
28.3.2019 Čaňa
29.3.2019 Spišské Bystré
30.3.2019 Pezinok - mesto
31.3.2019 Bratislava - Ružinov  - Fraternita malých sestier Ježišových

APRÍL

1.4.2019  Gbeľany
2.4.2019  Špačince
3.4.2019  Nižná
4.4.2019  TV LUX
5.4.2019  Ladce
6.4.2019  Skalité
7.4.2019  Košice, Spoločnosť sociálnych sestier  
8.4.2019 Topoľčany
9.4.2019 Zákopčie
10.4.2019  Dubnica nad Váhom
11.4.2019  Nové Mesto nad Váhom                                                                                                  12.4.2019  Šintava
13.4.2019  Hrušov
14.4.2019  Trnava, Kongregácia dcér Božej lásky
15.4.2019  Kopernica, Kapucínky Klarisky
16.4.2019  Mníšek nad Popradom
17.4.2019  Šaľa
18.4.2019  Žiar nad Hronom
19.4.2019  Fričkovce
20.4.2019  Osikov
21.4.2019  Beckov
22.4.2019  Michalovce, Saleziánky 
23.4.2019  Lekárovce
24.4.2019  Krivá
25.4.2019  Sucha Hora
26.4.2019  Nemšová
27.4.2019  Heľpa
28.4.2019  Parchovany
29.4.2019  Liptovský Mikuláš
30.4.2019  Terchová 

MÁJ

1.5.2018  Šastín
2.5.2018  Partizánske
3.5.2018  Obyce
4.5.2018  Veľké Kozmálovce
5.5.2018  Kongregácia školských sestier sv. Františka
6.5.2018  Považské Podhradie
7.5.2018  Modrová
8.5.2018  Žilina
9.5.2019  Trnava Modranka
10.5.2019  Raslavice
11.5.2019  Zvolen
12.5.2019  Petrovany
13.5.2019  Habovka
14.5.2019  Kostoľany nad Hornádom
15.5.2019  Sebedražie
16.5.2019  Veľké Kostoľany
17.5.2019  Hubová
18.5.2019  Chorvátsky Grob - Čierna Voda
19.5.2019  Banská Bystrica
20.5.2019  Bojná
21.5.2019  Trnava
22.5.2019  Skalica
23.5.2019  Svidník
24.5.2019  Zvolen, Sekier.
25.5.2018  Ražňany
26.5.2019  Valaská Belá 
27.5.2018  Ivanka pri Dunaji                                                                                                                28.5.2019  Raková 
29.5.2019  Šurany
30.5.2018  Sereď
31.5.2018  Dohňany 

JÚN

1.6.2019  Okoličné
2.6.2019  Rodinkovo
3.6.2019  Pliešovce
4.6.2019  Uzovský Šalgov
5.6.2019  Horné Srnie
6.6.2019  Horná Súča
7.6.2019  Košice
8.6.2019  Rabčice
9.6.2019  Praha
10.6.2019  Malacky
11.6.2019  Kežmarok
12.6.2019  Čaklov
13.6.2019  Žilina Závodie
14.6.2019  Drienovská Nová Ves
15.6.2019  Oščadnica
16.6.2019  Jaslovské Bohunice
17.6.2019  Bobrovec
18.6.2019  Čierne Kľačany
19.6.2019  Michalovce
20.6.2019  Bratislava
21.6.2019  Ružomberok
22.6.2019  Krupina
23.6.2019  Kostolná pri Dunaji
24.6.2019  Drietoma
25.6.2019  Žilina Bytčica
26.6.2019  Cabaj Čápor
27.6.2019  Oravská Lesná
28.6.2019  Považská Bystrica
29.6.2019  Klatova Nova Ves
30.6.2019  Trnava, Saleziánky

JÚL 2019

1.7.2019  Púchov
2.7.2019  Križovany nad Dudváhom
3.7.2019  Liptovská Sielnica
4.7.2019  Nitra Kločina
5.7.2019  Krásno nad Kysucou                                                                                                            6.7.2019  Stará Bystrica
7.7.2019  Saletíni, Chrenovec Brusno
8.7.2019  Žilina, Kostol obrátenia sv. Pavla (Kapucíni)
9.7.2019  Žilina Bánová
10.7.2019  Nižné Ružbachy
11.7.2019  Manželské stretnutia Banská Bystrica 
12.7.2019  kaplnka Svetského rádu bosých karmelitánov, Bratislava
13.7.2019  Fintice
14.7.2019  Žilina Solinky
15.7.2019  Podkonice
16.7.2019  Klin
17.7.2019  Žilina Solinky
18.7.2019  Rodinkovo
19.7.2019  Nemčiňany
20.7.2019  Horný Vadičov
21.7.2019  Trnava, Premonštrátky
22.7.2019  Kysucké Nové Mesto                                                                                                  23.7.2019  Trenčín - Juh
24.7.2019  Hruštín
25.7.2019  Manželské stretnutia Banská Bystrica 
26.7.2019  Manželské stretnutia Banská Bystrica 
27.7.2019  Oravská Polhora
28.7.2019  Žilina Solinky
29.7.2019  Ľubotín
30.7.2019  Kunerád
31.7.2019   Dlhé Klčovo 

AUGUST 2019 

1.8.2019  Majcichov
2.8.2019  Očová
3.8.2019  Likavka
4.8.2019  Dom útechy,Bratislava
5.8.2019  Hniezdne
6.8.2019  Nedožery-Brezany
7.8.2019   Žilina Solinky
8.8.2019  Žilina Solinky
9.8.2019  Snina
10.8.2019  Rodinkovo
11.8.2019  Žilina Solinky
12.8.2019  Žilina Solinky
13.8.2019  Liptovský Hrádok
14.8.2019  Ružové sestry, Nitra
15.8.2019  Lomná
16.8.2019  Ružové setry, Nitra
17.8.2019  Žilina Solinky
18.8.2019  Ružové sestry, Nitra
19.8.2019  Žilina Solinky
20.8.2019  Ružové sestry, Nitra
21.8.2019  Ružové sestry, Nitra
22.8.2019  Košice - Juh
23.8.2019  Ružové sestry, Nitra
24.8.2019  Banská Štiavnica
25.8.2019  Ružové sestry, Nitra
26.8.2019  Bratislava, kostol sv. Ladislava
27.8.2019  Liptovské Sliače a Bratislava, kostol sv. Ladislava
28.8.2019  Bratislava, kostol sv. Ladislava
29.8.2019  Bratislava, kostol sv. Ladislava
30.8.2019  Bratislava, kostol sv. Ladislava 

SEPTEMBER 2019 

1.9.2019  Bratislava, kostol sv. Ladislava
2.9.2019  Velké Leváre
3.9.2019  Žilina Solinky
4.9.2019  Žilina Solinky
5.9.2019  Jasenové
6.9.2019  Kapušany
7.9.2019  Hradec
8.9.2019  Liptovská Štiavnica
9.9.2019  Vasiliáni Prešov
10.9.2019  Kuchyňa
11.9.2019   Dubnica nad Váhom
12.9.2019  Bratislava, farnosť Kráľovnej rodiny, Teplická
13.9.2019  Abrahám
14.9.2019  Cigeľ
15.9.2019  Vígľašská Huta- Kalinka
16.9.2019  Levoča
17.9.2019  Žilina Solinky
18.9.2019  Lokca
19.9.2019  Prešov, Kráľovnej Pokoja
20.9.2019  Hloža
21.9.2019  Kysucké Nové Mesto
22.9.2019  Dolný Moštenec
23.9.2019  Radošovce
24.9.2019  Nimnica
25.9.2019  Nová Dedina
26.9.2019  Žilina Hájik
27.9.2019  Záhradné
28.9.2019  Zuberec
29.9.2019  Dudince
30.9.2019  ZŠ a MŠ sv. Petra a Pavla, Belá nad Cirochou 

OKTÓBER 2019  

1.10.2019   Záhorce
2.10.2019  Banská Bystrica, Sásová
3.10.2019  Nitra Kalvária
4.10.2019  Nitra Chrenová
5.10.2019  Veličná
6.10.2019  Premonštrátky Trnava
7.10.2019  Podolínec
8.10.2019  Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava
9.10.2019  Katolícka spojená škola, Nové Zámky
10.10.2019  Nová Bystrica
11.10.2019   Zvolen Sekier
12.10.2019  Markušovce
13.10.2019  Kongregácia školských sestier sv. Františka, Okoličné
14.10.2019  Miloslavov, Alžbetin Dvor
15.10.2019  Gymnázium sv. Františka Assiského, Levoča
16.10.2019  Trstená
17.10.2019  Rožňava
18.10.2019  Spojená škola Svätej Rodiny, Bratislava
19.10.2019  Rudina
20.10.2019  Viničné pri Pezinku
21.10.2019  Želovce
22.10.2019  Hájske
23.10.2019  Polomka
24.10.2019  Ťapešovo
25.10.2019  Bošany
26.10.2019  Močenok
27.10.2019  Pavlíni, Šaštín
28.10.2019  Skároš
29.10.2019  Prešov Sekčov
30.10.2019  Horné Srnie
31.10.2019   Prievidza