Vaše Ohlasy 

    Radi by sme sa s vami podelili aspoň o niektoré z radostných správ, ktoré nám prichádzajú od našich koordinátorov, zúčastnených rodín a jednotlivcov spojených v Adorácii rodín za rodiny. Veríme, že aj týmto spôsobom sa môže šíriť požehnanie plynúce z času stráveným pred Našim Pánom v modlitbe za naše rodiny.                                                                                       ĎAKUJEME! 


"Jedna pani povedala, že sa z toho veľmí teší a pozvala širokú rodinu. Druhá povedala,že jej bolo tak dobre,že sa jej nechcelo odísť. Ani mne sa nechcelo :-) ísť domov. Bolo super, keď pred večernou sv.omšou-prikazaný sviatok bolo plno ľudí kostole a bolo spoločné večerné ukončenie adorácie. Možno sa tak ľudia nadchnú pre adoráciu, ktorí s ňou nemali veľkú skúsenosť. Prínos je určite aj veľká milosť, ktorú tí všetci ľudia vyprosovali pre rodiny."

rodina Korytárová, Sereď

Špačince
Špačince

"Ďakujeme Bohu a vám, že sme mohli dnešný deň stráviť v Pánovej prítomnosti. Bol to pre mňa výnimočný čas a aj pre celú farnosť. Adoráciu sme ukončili svätou omšou s nádhernou kázňou, v ktorej pán dekan poukázal na sv. Jána Pavla II, ktorý bojoval za rodiny a dnes je 14 rokov od jeho úmrtia a práve dnes - v deň výročia jeho odchodu do večnosti, bola v našej farnosti táto adorácia. Som dojatá a nesmierne vďačná. Boh vám žehnaj do Rodinkova.                                          S úctou a láskou Mária Mayerová, Špačince"

"So srdcom naplneným chválou, láskou, pokojom a všetkým, čo vie dať len On, posielam požehnanie Vám všetkým, ktorí slúžite v projekte Adorácia rodín za rodiny. Nech Boh mocne pôsobí a nech koná aj vo Vašich životoch. Veď On to vie mierou vrchovatou, natrasenou..."                                   Jarmila Jancová - Partizánske, Šípok

"Srdečná vďaka za zaradenie našej farnosti do Adorácie rodín. Bol to požehnaný čas pre celú farnosť a hlavne mladé rodiny, ktorých počty pri adorácii v dobrom prekvapili. Zdá sa, že Pán žehná tejto akcii, lebo počtom ďaleko prevyšovala bežné prvopiatkové adorácie.          Pán Boh zaplať, Pán Vás žehnaj a ochraňuj!"                          Rudo Češek, Kobyly


Milé Rodinkovo, patrí vám obrovské ĎAKUJEM, že ste zorganizovali také niečo, ako je štafetová Adorácia rodín za rodiny. V našej farnosti Bojná sa dnes okrem záväzne prihlásených 20 rodín zapojilo asi aj 40 ďalších, ktoré sa striedali po celý deň. Ďakovali, boli naplnení radosťou, pokojom...Dnes určite pršalo veľa milostí...Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou takéhoto úžasného Božieho diela...Boh vás všetkých žehnaj!!! rodina Bánošová, farnosť Bojná

Obyce
Obyce

"Drahé Rodinkovo, veľmi dakujeme za možnosť pridať sa k adorácii za rodiny, bol to veľmi požehnaný čas pre nás a ovocie určite uvidíme neskôr. Vďaka, buďte veľmi požehnaní aj celá vaša služba. "

Za Obyce, p. Čepcová


"Milé Rodinkovo, Chcem vám v mene rodín z našej farnosti Tvrdošín poďakovať za skvelú myšlienku Adorácie rodín za rodiny. Včerajší deň bol pre našu farnosť naozaj požehnaný deň, ked sme mohli adorovať pred eucharistiou všetci s jedným úmyslom. Aj ked 13 rodín malo "službu" stále bolo v kostole veľa ľudí, ktorým záleží na svojich rodinách, ale aj na rodinách na celom Slovensku. Celá adorácia prebehla bez jediného problému. Nech Boh požehnáva vašu prácu a nech sa vám darí v každom vašom diele."                                                                                                                               S pozdravom A. Vajduliaková, Tvrdošín 

Domaniža
Domaniža

"Chcem vám aj ja poďakovať za túto iniciatívu za seba aj ostatných, pretože ohlasy sú zatiaľ len pozitívne, ba vznikla tu aj myšlienka, že požiadame pána farára, či by sa nemohli tieto adorácie konať aspoň raz do mesiaca. Keďže som pracoval 2 a pol roka v Osuší, kde je Najsvätejšia Sviatosť Oltárna vystavená ku poklone 24 hodín denne, viem, že pre tento svet je to najistejšia forma obrátenia. takže ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Pán Sadecký, Domaniža 

"...som nástroj v Božích rukách, ktorý Boh raz opäť použil, a verím, že niekomu tie modlitby skutočne pomohli, ale to sa dozviem až pri svojom osobnom súde. Človeka v dnešnej dobe plnej egoizmu poteší, že sú ľudia aj v našej farnosti, ktorým ešte záleží aj na iných ľuďoch , rodinách. Za rodiny, ktoré sa modlili môžem povedať, že sa potešili Adorácii, lebo hlavne starší ľudia o tom každý deň počúvali na Lumene a túžili, aby sa niečo taká dialo aj u nás. A pre mňa najviac čo ma tak potešilo bol plný kostol ráno na sv. omši, po ktorej sa                                                Oltárna sviatosť vyložila, a večer keď sa odložila."                                                                                                                                                                                       Lenka Pilarčíková, Habovka

"Pan Boh zaplat! Za pozehnany krasny den pre nasu farnost skrze celodennu Adoraciu. Vsetko prebehlo v pokoji a v laske. Od rannej sv.omse zameranej na rodinu az po vecerne ukoncenie, s Vasimi doporucenymi modlitbami. Bol to naozaj pozehnany pokojny den v nasej farnosti, niektori aj 2,3 hodinky stravili s Panom Jezisom. Manzela som sa pytala, ci este pride domov :) Este raz Vam velmi pekne dakujem za vsetko co robite pre nase rodiny, pre nase Slovensko, Pan Boh zaplat."
pani Rachlerová, Horne Srnie

"Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať v mene celej farnosti za túto možnosť vyprosovať Božie milosti pre naše rodiny a za deň ktorý som mohol stráviť s Pánom. Ľudia pristupovali k tejto Adorácii s veľkou úctou a pokorou. Pripomenulo mi to aká dôležitá je rodina, čo všetko ju môže narušiť a ako náš Pán kráča spolu s našimi rodinami. Bolo veľmi krásne vidieť ako nás to spojilo - celú farnosť a spoločne sme sa modlili za všetky   rodiny. Po celý čas aj keď sme malá farnosť, bol náš kostolík plný ľudí ktorí v tichu viedli rozhovor s Pánom o         našich rodinách. Nech Vám náš Pán ochraňuje a dodáva veľa nových síl do ďalších projektov".                                                                                                                                                rodina Čaladíková, Čierne Kľačany

Križovany nad Dudváhom
Križovany nad Dudváhom

"Križovany nad Dudváhom vyslovujú veľkú vďaku, že sa mohli pripojiť k celonárodnej štafetovej adorácii rodín za rodiny. Uvedomovali sme si, že Pán Ježiš rozosiela svoje milosti na celú našu farnosť a celý slovenský národ....Adorácie sa zúčastnil celkom pekný počet farníkov.
Myslím si, že táto celonárodná štafetová adorácia je niečo úžasné. Iste sa to Pánu Bohu veľmi páči a Pán Boh to veľkou mierou bude odmieňať....Ešte raz srdečná vďaka, považujeme si za česť, že sme mohli byť súčasťou tak úžasného duchovného podujatia....."
Požehnané dni celému "Rodinkovu" želá rodina Tomovičová 

"Pre nás to bola konečne možnosť stráviť viac času s Pánom, so slovami i bez nich, len tak byť s Ním, keďže v našej farnosti býva adorácia len raz ročne a inde sa kvôli dvom malým deťom moc nedostaneme. Pre rodiny - zapísané i nezapísané - to bol tiež dôležitý čas byť s Bohom, mnohí ďakovali, na iných bolo vidieť úprimné dojatie, rodiny jednoducho potrebujú čerpať. A kde inde ako pri Prameni Živej vody? Farnosť na chvíľu akoby stíchla, kostol sa stal centrom, kde sa každý zastavil. Bolo to niečo úžasné a potrebné. Kiežby takýchto adorácií bolo viac... "

                                                                                                                    rodina Bánošová, farnosť Bojná

"Išlo o veľmi krásny duchovný a obohacujúci zážitok pre našu rodinu a taktiež pre veriacich, ktorí prišli aj počas dňa a s veľkou vďakou ocenili tento projekt, nakoľko sa v našej obci Kunerad prvýkrát konalo niečo takéto. :) Prežili sme spolu krásny deň s rodinami, ktoré sa spoločne modlili za úmysel potreby rodín. :)

Tešíme sa opäť na niečo podobné aj v budúcnosti. Radi to privítame :)"

                                  rodina Škorvánková, Kunerád